«ГОЛОКОСТ. Запали свічку пам’яті»
- Гірницька ЗОШ №19

- 27 січ.
- Читати 1 хв
У Гірницькій гімназії №19 відбулася загальношкільна ранкова зустріч на тему «ГОЛОКОСТ. Запали свічку пам’яті», присвячена вшануванню пам’яті мільйонів безневинних жертв Голокосту.
Під час зустрічі учні та педагоги згадали трагічні сторінки історії, говорили про цінність людського життя, небезпеку ненависті та дискримінації, важливість пам’ятати минуле, щоб не допустити його повторення.
Хвилиною мовчання та символічним запаленням свічки пам’яті гімназійна родина висловила свою повагу й скорботу за всіма, чиї життя були знищені жорстокістю та війною.
Пам’ятаємо. Схиляємо голови. Не забуваємо.






Коментарі