Доброчесність
- Гірницька ЗОШ №19

- 2 лют.
- Читати 1 хв
У Гірницькій гімназії №19 відбулася загальношкільна зустріч, присвячена важливій темі — Доброчесності.
Під час заходу учні та педагоги обговорили значення чесності, відповідальності, поваги та справедливості в освітньому процесі й повсякденному житті.
Зустріч сприяла формуванню в учнів усвідомлення важливості доброчесної поведінки та дотримання моральних цінностей у шкільному середовищі.
Захід пройшов у доброзичливій атмосфері та став ще одним кроком до виховання свідомих і відповідальних громадян.






Коментарі