Кіборги — символ незламності
- Гірницька ЗОШ №19

- 19 січ.
- Читати 1 хв
У Гірницькій гімназії №19 пройшла ранкова зустріч на тему «Кіборги — символ незламності».
Під час заходу учні вшанували подвиг захисників Донецького аеропорту, говорили про мужність, стійкість і відданість Україні. Ранкова зустріч стала нагодою для осмислення важливості єдності, патріотизму та незламного духу українського народу.






Коментарі