Міжнародний день "Дякую"
- Гірницька ЗОШ №19

- 12 січ.
- Читати 1 хв
Ранкова зустріч у Гірницькій гімназії №19 відбулася з нагоди Міжнародного дня «Дякую».
Під час зустрічі учні говорили про силу доброго слова, вчилися висловлювати вдячність і дарували одне одному щирі «дякую», наповнюючи день позитивом та теплом.






Коментарі