top of page
Пошук

Міжнародний день "Дякую"

  • Фото автора: Гірницька ЗОШ №19
    Гірницька ЗОШ №19
  • 12 січ.
  • Читати 1 хв

Ранкова зустріч у Гірницькій гімназії №19 відбулася з нагоди Міжнародного дня «Дякую».

Під час зустрічі учні говорили про силу доброго слова, вчилися висловлювати вдячність і дарували одне одному щирі «дякую», наповнюючи день позитивом та теплом.


 
 
 

Коментарі


bottom of page