Мінна безпека — спільна відповідальність
- Гірницька ЗОШ №19

- 19 лют.
- Читати 1 хв
Оновлено: 1 трав.
18 лютого у Гірницькій гімназії №19 відбулися виховні години з мінної безпеки для учнів різних вікових груп.
Для 1–4 класів проведено заняття на тему «Я обираю безпеку». У доступній та інтерактивній формі молодші школярі дізналися, як розпізнавати небезпечні знахідки, чому не можна торкатися підозрілих предметів та які дії є правильними у разі виявлення небезпеки.
Учні 5–9 класів взяли участь у виховних годинах «Мінна безпека: це стосується кожного». Під час обговорень і практичних завдань школярі поглибили знання про вибухонебезпечні предмети, алгоритм безпечних дій та особисту відповідальність за власну безпеку й безпеку оточуючих.
Проведення таких заходів є надзвичайно важливим у сучасних умовах, адже сформовані знання та навички допомагають зберегти найцінніше — життя і здоров’я дітей.






Коментарі