top of page
Пошук

Мінна безпека — спільна відповідальність

  • Фото автора: Гірницька ЗОШ №19
    Гірницька ЗОШ №19
  • 19 лют.
  • Читати 1 хв

Оновлено: 1 трав.

18 лютого у Гірницькій гімназії №19 відбулися виховні години з мінної безпеки для учнів різних вікових груп.

Для 1–4 класів проведено заняття на тему «Я обираю безпеку». У доступній та інтерактивній формі молодші школярі дізналися, як розпізнавати небезпечні знахідки, чому не можна торкатися підозрілих предметів та які дії є правильними у разі виявлення небезпеки.

Учні 5–9 класів взяли участь у виховних годинах «Мінна безпека: це стосується кожного». Під час обговорень і практичних завдань школярі поглибили знання про вибухонебезпечні предмети, алгоритм безпечних дій та особисту відповідальність за власну безпеку й безпеку оточуючих.

Проведення таких заходів є надзвичайно важливим у сучасних умовах, адже сформовані знання та навички допомагають зберегти найцінніше — життя і здоров’я дітей.


 
 
 

Коментарі


bottom of page